Koncert "In Memoriam GC" Tczew 2011

Re: Koncert "In Memoriam GC" Tczew 2011

Postprzez abamer » Wt, 30 sie 2011, 22:01

no i na mnie kolej , przede wszystkim na prośbę Pewnej Osoby . Festiwal w Tczewie był moim pierwszym i mam ogromną nadzieję nie ostatnim .Będę starał się umieścić go na stałe w moim terminarzu wyjazdów . Najpierw zacznę od strony muzycznej i samego festiwalu , wygrali moi faworyci w głosowaniu Jury jak i Republiki Marzeń ale uważam że nie o to tutaj chodzi a przynajmnie nie powinno , myślę że przede wszystkim liczy się to że są osoby , młode osoby które chcą śpiewać utwory Grzegorza i Republiki i mam ogromną nadzieję że nie względu na profity finansowe jakie można zgarnąć za czołowe miejsca. Myślę że zwyciężcami zostali Wszyscy Wykonawcy przynajmniej tak bym chciał. Niektóre interpretacje mogły się komuś nie podobać ale najważniejsze że chcą śpiewać piosenki Grzegorza i Republiki.Pod względem organizacyjnym uważam że Organizator Pan Golicki spisał się wspaniale !!!!!!!!mam ogromną nadzieję że w następnych latach będzie nadal z sercem przewodził organizacji tego Festiwalu .Myslę że tyle o samym Festiwalu wystarczy gdyż moi porzednicy napisali o nim wystarczająco dużo ;) Teraz to co działo się równocześnie z Festiwalem , NAJLEPSZA IMPREZA FAN-KLUBOWA na jakiej byłem aż trudno mi to wszystko wyrazić słowami , - wycieczka do Zdunowic ze Sławkiem , - mini koncert Sławka w Karczmie , wspaniałe towarzystwo Natalki , Ani , JJ , Magdy ,Moniki, Kasi , Maćka , Artka ,Amadeusza , Państwa Adlerów z dziećmi ,Grześka ,Astro , Iwaki ,Darka / mam nadzieję że nikogo nie pominąłem :( / Niesamowite przeżycie być w miejscu gdzie Republika nagrywała ostatnią płytę razem ze Sławkiem-Sławku bardzo dziekuję . Wieczorne rozmowy ze Sławkiem / dla mnie to jakiś kosmos :) / Poza tym spotkanie z mamą Grzegorza i Siostrą Olą - niesamowite !!!!!!!!!!!! :D , dom gdzie się urodził , to jakby spełnienie moich marzeń / kiedyś nawet bym nie pomyślał że coś takiego może mnie spotkać / no i już mniej oficjalne spotkania w gronie Fanów - BEZCENNE za wszystko inne zapłacę kartą ........... :lol:
DZIĘKUJĘ JESZCZE RAZ WAM WSZYSTKIM ZA WSZYSTKO chciałbym tu wymienć każdego z Was za co mu dziękuję ale każdy z Was wie najlepiej co chciałbym mu przekazać. Już nie mogę doczekać się kolejnego spotkania , chciałbym aby odbyło się ono jak najszybciej. Będę za Wami bardzo tęsknił .
Ostatnio edytowano Śr, 31 sie 2011, 22:13 przez abamer, łącznie edytowano 2 razy
...............mas metsej ein , mas metsej ein
abamer

Postprzez zrepublikowana » Śr, 31 sie 2011, 12:51

I ja również chciałabym z całego serca podziękować wszystkim przybyłym za cudne trzy dni (i noce). Tczew naprawdę był czarno-biały!!!
Nigdy nie mów na zawsze. Naprawdę nie ma takich słów, naprawdę nie ma takich sformułowań.

Dotykaj nowych sytuacji.
zrepublikowana

Postprzez zrepublikowana » Śr, 31 sie 2011, 17:18

Nigdy nie mów na zawsze. Naprawdę nie ma takich słów, naprawdę nie ma takich sformułowań.

Dotykaj nowych sytuacji.
zrepublikowana

Postprzez naty » Śr, 31 sie 2011, 17:56

abamer napisał(a):myślę że przede wszystkim liczy się to że są osoby, młode osoby które chcą śpiewać utwory Grzegorza i Republiki i mam ogromną nadzieję że nie względu na profity finansowe jakie można zgarnąć za czołowe miejsca. Myślę że zwycięzcami zostali Wszyscy Wykonawcy przynajmniej tak bym chciał. Niektóre interpretacje mogły się komuś nie podobać ale najważniejsze że chcą śpiewać piosenki Grzegorza i Republiki.

Mądrze chłopak gada. Ludzie mają różne gusta i z pewnością każdemu nie będzie się każdy cover podobał. Osobiście nie mogę zrozumieć, jak ktoś po koncercie typu toruński koncert grudniowy czy ten tczewski narzeka, że "Grzesiek to o wiele lepiej śpiewał..". Owszem, oryginalne wykonania zawsze będą najświętsze i najcudowniejsze, bo Grześkowe. Do nich możemy wracać w nieskończoność dzięki nośnikom dźwiękowym, w zaciszu własnego domu. Jednak od koncertów wymaga się czegoś innego. Na koncertach muzykę Grzegorza propagować już mogą tylko inni muzycy (wspaniale, że coraz młodsi! :) ), zarażając nią coraz młodszą publiczność. I niech im Bóg błogosławi. I oszczędzi krytyki osób, których poziom tolerancji jest bliski zeru. Amen.

Żeby nie było - nie piję tutaj do nikogo, kto się wcześniej wypowiadał. Forum jest od tego, by dzielić się własnymi wrażeniami odnośnie występów (sama to przecież zrobiłam! :mrgreen: ), rodzących często dalsze dyskusje i tak właśnie czynimy. Po prostu drażnią mnie komentarze, które piszą czasem ludzie na YT lub fb. Cieszę się, że u nas w Republice Marzeń tego nie ma. 8-)
abamer napisał(a):Już nie mogę doczekać się kolejnego spotkania, chciałbym aby odbyło się ono jak najszybciej. Będę za Wami bardzo tęsknił.

Kolejny koncert szykuje się w grudniu, więc został "tylko" kwartał. I mi będzie tęskno przez ten czas. Och, wspaniale, że mimo tego, iż Republiki już nie ma, wciąż mamy możliwość co roku spotkać się wszyscy w Od Nowie i w Tczewie. I oby to trwało, trwało i trwało...
Zróbmy to, zróbmy to teraz !!!
naty

Postprzez naty » Śr, 31 sie 2011, 17:57

zrepublikowana napisał(a):Znalezione na YT :):
http://www.youtube.com/watch?v=9D_7E-HLtmg

Jest i Pinnawela :!: Hurrra! :D
Zróbmy to, zróbmy to teraz !!!
naty

Postprzez daron67 » Pt, 02 wrz 2011, 10:47

:) !!!
daron67

Postprzez daron67 » Pt, 02 wrz 2011, 17:58

CUDOWNE FOTKI KASIU !!! :)
daron67

Postprzez GRZESIEKOKSYWIE » Pt, 02 wrz 2011, 21:54

daron67 napisał(a):CUDOWNE FOTKI KASIU !!! :)

lubię to...
:roll:
...tu jestem w niebie
GRZESIEKOKSYWIE

Postprzez Astronom_ » So, 10 wrz 2011, 16:55

Otrzymałem od Adama Przybyłowskiego info, że w TV TeTka Tczew będzie można dziś obejrzeć dwa koncerty z tegorocznej soboty, konkurs i Dziewczyny. 18.35 pierwsza część, 20.40 druga część. Niestety, przez cały dzień byłem "w plenerze" i dopiero teraz przeczytałem wiadomość, dlatego tak w ostatniej chwili o tym informuję. Kto zdąży to przeczytać i ma czas, niech ogląda: http://www.tetka.pl.
Pozdrawiam

Astro_

"Przy całej swej złudności, znoju i rozwianych marzeniach jest to piękny świat..."
Astronom_

Postprzez Astronom_ » N, 11 wrz 2011, 16:52

Minęły już prawie 2 tygodnie od tczewskiego Festiwalu. Nacieszyliśmy się relacjami i fotkami, czas na małe podsumowanie. Podsumowanie dotyczące nas, naszego Fanklubu. Jak zaistnieliśmy jako Fanklub na tym Festiwalu, do czego się przyczyniliśmy, co osiągnęliśmy, jakie cele udało nam się zrealizować?

Najogólniej można powiedzieć, że ten Festiwal był naszym sukcesem. Oczywiście nie piszę tego w sensie dosłownym – sukces samego Festiwalu był zasługą Organizatorów i wykonawców. Naszym sukcesem było kilka podjętych przez nas i uwieńczonych sukcesem działań.

Po pierwsze zaprezentowaliśmy naszą wystawę ukazującą DBF-y. Udało się nawet powiedzieć o niej kilka słów na oficjalnym otwarciu. Mało tego – wystawa będzie tam do końca września. To wszystko jest bardzo ważne, gdyż zachęca do udziału w DBF-ach, które są aktualnie najważniejszym punktem naszego działania i wielkim republikańskim świętem.

Przyznaliśmy już po raz trzeci naszą nagrodę. Było nas na to stać i to jest bardzo budujące, gdyż jednym z głównych celów, jakie sobie jako Fanklub stawiamy, jest wspieranie młodych zespołów. Te zespoły, które propagują muzykę Republiki, szczególnie zasługują na nasze wsparcie.

Po raz kolejny też mieliśmy naszego przedstawiciela w oficjalnym Jury konkursowym. Dzięki temu mieliśmy realny wpływ na to, komu przypadną „główne” nagrody festiwalu, a w ten sposób mogliśmy w pewien sposób promować tych wykonawców, którzy naszym zdaniem idą w dobrym kierunku.

No i „last but not east” – petycja w sprawie amfiteatru. Pomysł ze wszech miar dobry, świetnie zaplanowany i doskonale wykonany. Dzięki odpowiedniej „reklamie” i oprawie cała akcja udała się nadspodziewanie dobrze i możemy oczekiwać, że postulat zawarty w petycji zostanie zrealizowany. Gdyby tak się stało, byłby to konkretny i trwały efekt naszych działań, napawający optymizmem na przyszłość.

Było też kilka elementów reklamujących nasz Fanklub sam w sobie, jak baner widoczny przez cały czas trwania Festiwalu, obecność naszych przedstawicieli w czasie wręczania nagród czy obecność naszej grupy na scenie w czasie koncertu finałowego. Nie jest to celem samym w sobie, ale widoczność Fanklubu na tego typu imprezach powoduje aktywizację osób znających muzykę Republiki oraz ciekawość i zainteresowanie osób „nowych”.

Aby nie było tak różowo należy wspomnieć o jednej porażce. Nie przywieźliśmy do Tczewa naszych DBF-owych koszulek, których mamy jeszcze kilkadziesiąt „na zbyciu”, a które cieszyły się ogromnym powodzeniem. Pozbawiliśmy się możliwości zarobienia paru złotych, a koszulki zamiast przyczyniać się do propagowania Republiki leżą bezużytecznie. Z takich błędów należy wyciągać wnioski na przyszłość.

Wszystko powyższe nie przyszło samo, lecz udało się dzięki pracy i zaangażowaniu wielu osób. Dlatego też jako Zarząd w imieniu całego Fanklubu chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się naszego wkładu w ten Festiwal. W szczególności wielkie dzięki składamy następującym Obywatelom:

· Monice – za zorganizowanie noclegu oraz wielką pracę przy przygotowaniu i złożeniu petycji

· Kasi „Magicznej” – za bieganie z aparatem, gdy inni się bawili i za fantastyczne zdjęcia

· Abamerowi – za wykonanie ramki dla laureata naszej nagrody

· Krizzowi – za przygotowanie wystawy zdjęć z DBF-ów

· Wszystkim tym, którzy zbierali podpisy, nosili flagi, wieźli nas samochodami do Zdunowic

Oddzielne podziękowania dla pana Józefa Golickiego za wszystko, co zrobił dla tego Festiwalu i dla nas oraz dla Sławka Ciesielskiego za to, że był z nami.

Miejmy nadzieję, że również dzięki naszym działaniom muzyka Republiki i poezja Grzegorza będą jeszcze bardziej znane i popularne oraz że przyszłoroczny Festiwal będzie równie owocny.

Iwaka_
JJka
naty
Astronom_
slawek
Astronom_

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Koncerty specjalne pamięci Grzegorza Ciechowskiego