Koncert "In Memoriam GC" Tczew 2011

Koncert "In Memoriam GC" Tczew 2011

Postprzez zrepublikowana » Pn, 04 lip 2011, 22:58

Informacja ze strony Festiwalu:

Tegoroczny In Memoriam X Festiwal Grzegorza Ciechowskiego odbędzie się 27 i 28 sierpnia 2011 roku. Jubileuszowa edycja imprezy będzie bogatsza niż zwykle. Najważniejsze decyzje (finansowe) zapadły dopiero w kwietniu. Od tego momentu czynimy starania o przygotowanie interesującej propozycji artystycznej. Nie wszystko jest jeszcze gotowe. Rozmawiamy z potencjalnymi sponsorami i wybranymi artystami.

Pierwszy dzień Festiwalu odbędzie się na dziedzińcu i w salach Centrum Wystawienniczo-Regionalnego Dolnej Wisły. Całą imprezę otworzy wernisaż wystawy multimedialnej poświęconej dziesięciu edycjom Festiwalu. Będzie można zobaczyć około 120 fotografii, w tym część formatu 70 x 100 cm. Prezentowany będzie również materiał muzyczny (wybrane konkursowe opracowania piosenek Grzegorza Ciechowskiego) i premierowy film "Grzegorz Ciechowski we wspomnieniach tczewskich kolegów i przyjaciół".
Wystawę przygotowują pracownicy Centrum Wystawienniczo-Regionalnego Dolnej Wisły. Po wernisażu na dziedzińcu CWRDW odbędzie się koncert finałowy VI Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Grzegorza Ciechowskiego. Przed ogłoszeniem wyników konkursu na festiwalowej scenie wystapi młody, sześcioosobowy zespół "Dziewczyny".

Drugiego dnia imprezy zostanie zorganizowany koncert jubileuszowy. Na scenie tczewskiego amfiteatru zaprezentują się głównie znani wokaliści we własnych opracowaniach utworów Grzegorza Ciechowskiego. Towarzyszyć im będzie zespół festiwalowy złożony z zawodowych muzyków jazzowych i rockowych pod kierunkiem Adama Wendta.

Czynimy starania, aby tegorocznej imprezie zapewnić profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i duży ekran (telebim) stojacy poza sceną.
Nigdy nie mów na zawsze. Naprawdę nie ma takich słów, naprawdę nie ma takich sformułowań.

Dotykaj nowych sytuacji.
zrepublikowana

Re: Koncert "In Memoriam GC" Tczew 2011

Postprzez JJka » Śr, 13 lip 2011, 19:54

pięknie.... a ja już urlopu nie mam :) :) :)
JJka

Postprzez zrepublikowana » Cz, 14 lip 2011, 21:48

Eej, Kasiu... To się naprawdę dobrze zapowiada! :D
Nigdy nie mów na zawsze. Naprawdę nie ma takich słów, naprawdę nie ma takich sformułowań.

Dotykaj nowych sytuacji.
zrepublikowana

Postprzez zrepublikowana » Cz, 14 lip 2011, 22:00

Ja jeszcze wiem (nieoficjalnie), że któregoś dnia (z rozkładu przedstawionego przez Kasię wynika, że chyba w niedzielę) mają być zaprezentowane piosenki tczewskiego Nocnego Pociągu, w którym Grzegorz przecież szlifował swoją grę na flecie... Wiem to od pana Krzysztofa Okupskiego - członka NP :mrgreen:

Dotykaj nowych sytuacji.
zrepublikowana

Postprzez zrepublikowana » Pn, 18 lip 2011, 15:51

Ponieważ tegoroczny Festiwal trwa aż trzy dni, większość z Was będzie nocować w Tczewie. Podsyłam dwa linki z ofertami noclegów ;)

http://www.tcz.pl/index.php?p=7,25,0,noclegi

http://www.eholiday.pl/noclegi-tczew-44182.html

Dotykaj nowych sytuacji.
zrepublikowana

Postprzez GRZESIEKOKSYWIE » Śr, 20 lip 2011, 20:29

Zbiorówa mile oczekiwana i tylko byle dotrwać do rana... 8-) di gi di dą di dą.... :D
...tu jestem w niebie
GRZESIEKOKSYWIE

Postprzez JJka » Śr, 20 lip 2011, 20:54

Chciałabym... ale okoliczności są "różne" :roll:
JJka

Postprzez JJka » Śr, 20 lip 2011, 21:22

ej no... terroryzmu brak!! :)
z RMem zawsze!! :mrgreen:
JJka

Postprzez republikanin1990 » Śr, 20 lip 2011, 22:28

Ja pojawię się na pewno (nareszcie :!: ) w Tczewie, najpewniej w sobotę 27 sierpnia.
Tym większa zbiera mnie ochota śmiać się z głupoty tych, którzy sądzą, że dzięki swej obecnej władzy potrafią stłumić także następnych wieków pamięć.
Tacyt
republikanin1990

Postprzez deem » Śr, 20 lip 2011, 22:56

Cześć

Ja z chęcią bym się odliczył, w ubiegłym roku było ekstra...

Jednakże wszystko wskazuje na to, że właśnie mniej więcej w tym czasie będę z moją żonką rodził córkę.

Tak więc mam nadzieję, że jestem usprawiedliwiony :)

Pozdrawiam
Darek
deem

Następna strona

Powrót do Koncerty specjalne pamięci Grzegorza Ciechowskiego