11.04.2011 - Kowalska/Ciechowski, Teart Roma w Warszawie.

Re: 11.04.2011 - Kowalska/Ciechowski, Teart Roma w Warszawie.

Postprzez Krizz » Pn, 28 mar 2011, 16:24

Lublin :

1. Intro - odliczanie z Porannej wiadomości
2. Republika
3. Obcy astronom
4. Kombinat
5. Nieustanne tango
6. Telefony
7. Reinkarnacje
8. Arktyka
9. Tak długo czekam (Ciało)
10. Nie pytaj o Polskę
11. Moja krew
12 Tak.. Tak.. To ja

bis
13. Śmierć na pięć
14. Znak "="

bis
15. Telefony

Recenzje :
http://www.boomparty.pl/index.php?optio ... :boomparty
http://audio.com.pl/muzyka/czarno-biala ... a-lublin:3

Galerie :
http://www.boomparty.pl/index.php?view= ... 15#joomimg
http://www.grablewski.com/archives/13218
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/kasi ... 87222.html
Krizz

Postprzez Alin_a » Śr, 13 kwi 2011, 12:45

W niedzielę 17 kwietnia Kasia Kowalska/Ciechowski wystepuję w Łodzi. Niezbyt zachecająco napisaliscie wiec nie idę :))) Tym bardziej, że 18 kwietnia w Łodzi zagra sam Roger Waters!!

PS. Nie mam nic przeciwko Kasi, płyte mam, sama Kasie bardzo lubię i widziałam Ją w OdNowie w grudniu. Ma pazur dziewczyna i fajnie to brzmi. Ale chyba to jedyne komercyjne wydawnictwo na taka skalę od smierci Grzegorza. Zawsze Znane Nazwiska grały ...pojedyńczo, okazjonalnie, tylko z okazji koncertu grudniowego, Tczewa, Olsztyna...
Trochę za bardzo komercyjnie jak dla mnie.

Alin_a
Alin_a

Postprzez hewi2011 » N, 07 sie 2011, 17:58

Chwileczka... może za późno, ale:
Po pierwsze:
- cena nie zależy od Artystki
Po drugie:
- to jest Teatr, więc co ceny mają być po 10 złotych?
- w teatrze zawsze bilety są drogie bez względu na to, czy to zwykły koncert, czy to spektal,
- w Teatrze Roma ceny są powalającę zawsze były i będą drogie bilety.
Po trzecie:
- może i nie jestem fanem Republiki, ale jestem fanem Kasi Kowalskiej i powiem, że każdy jest koncert jest bardzo magiczny ma w sobie coś, że warto wydać te grube pieniądze, by być nawet na 45 minutowym czy godzinnym koncercie;)

Po czwarte:
- klub i filharmonia teatr bardzo się różnią czym?
* w filharmonii jest niezwykła akustyka bardzo dobry dźwięk, sala, balkon, duża scena dla zespołu po prostu magia!
* w klubie mało miejsca, zwykle ciasno no i wiadomo klub a filharmonia nie porównanie.

EOT :mrgreen:
hewi2011

Postprzez Krizz » Pn, 08 sie 2011, 10:30

Miałem się nie wpisywać.. ale to po części też odpowiedź na mój wpis.
hewi2011 napisał(a):Chwileczka... może za późno, ale:
Po pierwsze:
- cena nie zależy od Artystki

Od samego artysty może i nie.. ale menadżer artysty to już chyba ma tu jakiś wpływ
na to jak i gdzie będzie się odbywała trasa jego artysty a co za tym i idzie wpływ na cene..
hewi2011 napisał(a):Po drugie:
- to jest Teatr, więc co ceny mają być po 10 złotych?
- w teatrze zawsze bilety są drogie bez względu na to, czy to zwykły koncert, czy to spektal,
- w Teatrze Roma ceny są powalającę zawsze były i będą drogie bilety.

Kto pisał o 10 pln ?

hewi2011 napisał(a):Po trzecie:
- może i nie jestem fanem Republiki, ale jestem fanem Kasi Kowalskiej i powiem, że każdy jest koncert jest bardzo magiczny ma w sobie coś, że warto wydać te grube pieniądze, by być nawet na 45 minutowym czy godzinnym koncercie;)

Ja nie jestem fanem KK i tak nie uważam.. są kapele z górnej polskiej półki potrafiące dać niesamowite koncerty trwające prawie 4 godz i bilet kosztuje między 30 a 50 pln..

hewi2011 napisał(a):Po czwarte:
- klub i filharmonia teatr bardzo się różnią czym?
* w filharmonii jest niezwykła akustyka bardzo dobry dźwięk, sala, balkon, duża scena dla zespołu po prostu magia!
* w klubie mało miejsca, zwykle ciasno no i wiadomo klub a filharmonia nie porównanie.

Poczułem się jak przedszkolak, który poznaje świat..
Znam kluby w których jest duuużo więcej miejsca niż w teatrze...
Znam małe ciasne kluby w których na koncertach było nagłośnienie/oświetlenie/klimat bijące na głowę niejeden koncert w mega miejscu..
Na koncertach w Romie też byłem... i powiem, że z nagłośnieniem na poziomie balkonów bywa różnie jak na takie magiczne miejsce (prawdopodobnie akustyk ma problemy bo na musiacalach było tam dużo lepiej jeśli chodzi o nagłośnienie).. Ale na pewno nie jest to warte tych cen (powyżej 70 pln).
Więc powyższe argumenty dotyczące porównania miejsca w kwestii koncertów rockowych są dla mnie kompletnie nie trafione.

Ale rozumiem podejście fana KK.
Krizz

Postprzez hewi2011 » Pn, 08 sie 2011, 16:29

To dziwne, że menager ustala ceny, bo raczej w to wątpię. Gdy była trasa koncertowa w Teatrze Bajka w każdy poniedziałek miesiąca wystąpił Artysta wg teatru najbardziej godny. Była to Kasia Kowalska, Patrycja Markowska, Wilki, IRA i coś jeszcze. I ceny na ich koncert były takie same najtańsze za 50 zł a najdroższe za 109 zł, więc to wszystko zależy od wymagań klubu/teatru.
hewi2011

Postprzez Pasecki » Cz, 11 sie 2011, 22:12

Krizz ma 100% racji, można się znakomicie pobawić w fajnym miejscu przy fajnej muzyce za o wiele mniejsze pieniądze o czym zresztą już tu traktowaliśmy.
Pasecki

Postprzez kolotom » Śr, 28 wrz 2011, 20:19

może tu napiszę - bo w sumie nie mamy tematu czysto 'kowalskiego':

jest już info o specjalnym wydaniu 'Mojej Krwi':
Reedycja albumu wzbogacona jest o dodatkowe DVD z zapisem wyjątkowego koncertu, który odbył się podczas tegorocznego Festiwalu w Opolu. Koncertu, będącego hołdem dla Republiki, podczas którego wystąpiła Kasia Kowalska wraz z zaproszonymi gośćmi.

http://www.cgm.pl/aktualnosci,18452,kow ... ,news.html
Chcę czuciem rządzić, które jest we mnie.
kolotom

Poprzednia strona

Powrót do Koncerty specjalne pamięci Grzegorza Ciechowskiego