Koncert piosenek G.C. w Trójce 7.11.2010?

Koncert piosenek G.C. w Trójce 7.11.2010?

Postprzez adamDD » Pt, 29 paź 2010, 21:01

Nie jestem pewien czy dobrze usłyszałem, ale podczas 1500 not. listy III Kasia Kowalska opowiadała o próbach z piosenkami Grzegorza (Tak, tak i Nie pytaj)
A potem poszło info o koncercie z tymi piosenkami w Trójce 07.11.
Czy ktoś wie coś więcej ?
adamDD

Re: Koncert piosenek G.C. w Trójce 7.11.2010?

Postprzez naty » Pn, 01 lis 2010, 21:31

Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie... :?: :?
:)
Zróbmy to, zróbmy to teraz !!!
naty

Postprzez republikanin1990 » Pn, 01 lis 2010, 22:40

Gdzie można Cię teraz usłyszeć, nie koncertujesz zbyt dużo.
– Zagram w tym roku jeszcze kilka koncertów. A w listopadzie pojawię się w projekcie, który zrealizujemy w studio im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce. Będzie to projekt oparty na twórczości Grzegorza Ciechowskiego. Może uda się nagrać z tego płytę.

http://www.tvp.pl/rozrywka/festiwale-i-koncerty/opole-2010/aktualnosci/na-goraco-zza-kulis-kasia-kowalska/2668071

A więc Kasia Kowalska nie zmyślała i w najbliższą niedzielę zasiadam(y) przy radiu wieczorem :)
Tym większa zbiera mnie ochota śmiać się z głupoty tych, którzy sądzą, że dzięki swej obecnej władzy potrafią stłumić także następnych wieków pamięć.
Tacyt
republikanin1990

Postprzez rossneri » Cz, 04 lis 2010, 19:13

To prawda, na to wygląda :

http://www.polskieradio.pl/9/200/Artyku ... chowskiego

Swoją drogą pierwsza płyta Kowalskiej, której producentem był Grzegorz Ciechowski była zdecydowanie najlepsza. Nie lubuję się raczej w damskich wokalach, ale Gemini naprawdę spodobało mi się. Później nagrała Koncert inaczej - ciekawe jazzowe klimaty.
Porywać się na utwory samego Ciechowskiego... sam nie wiem co o tym myśleć.
Nie mogę tego przegapić.

P.S Witam na forum :)
rossneri

Postprzez SYGRYDA » Pt, 05 lis 2010, 08:54

27 listopada 2010 r. w sklepach ukaże się album pt. Kowalska - Ciechowski “Moja krew”. Nie będzie to typowa płyta studyjna, lecz zapis koncertu ze Studia Agnieszki Osieckiej w Trójce. Wydanie wzbogaconne zostanie o płytę DVD, na której znajdziemy materiał z pzrygotowań do koncertu, wywiady z byłymi muzykami zespołu Republika, urywki z konceru oraz archiwalne materiały z Grzegorzem Ciechowskim.

Jeśli to prawda z tymi archiwaliami, to ciekawe, co to takiego będzie? W czasach, gdy stronka http://www.republika.art.pl jeszcze jako tako żyła, pewne informacje się pojawiały z odpowiednim wyprzedzeniem. A teraz to co? Na jakiś fejsbuk mam zaglądać? :lol:

Pomysł z wydaniem koncertu od razu na płytce jest świetny. Szkoda, że radio tak rzadko się na to decyduje.

Tak przy okazji: dziś chyba o 20.00 na http://moje.polskieradio.pl/StationDetails.aspx?id=6 koncert REPUBLIKI z 1998 roku do posłuchania.
SYGRYDA
Administrator

Postprzez rossneri » Pt, 05 lis 2010, 20:10

Dzięki za informację, właśnie słucham.
rossneri

Postprzez Astronom_ » Pt, 05 lis 2010, 23:53

Dziś po Liście Przebojów na początku Offensywy Stelka zaprosił do studia Kasię Kowalską, jak również Krzywego i Leszka. Okazało się, że KK już dziś zagrała koncert w Trójce, a wspomniani Republikanie byli na widowni. Nie szczędzili słów pochwały, a wręcz rozpływali się w zachwytach nad zupełnie nowym podejściem do utworów Republiki. Między wierszami zostało powiedziane, że na pewno pojawiły się "Telefony", "Nieustanne tango" i "Obcy astronom". No i niedzielny koncert został oficjalnie zapowiedziany. Na koniec rozmowy Stelka puścił "Poranną wiadomość". Ponadto ze strony Stelki padło wiele ciepłych słów pod adresem "Republiki". Między innymi stwierdził, że on o tym zespole myśli, a czasem nawet mówi na antenie, w czasie teraźniejszym, bo to nie jest zespół, który przeszedł do historii, lecz wciąż jest obecny, a już na pewno w "Trójce". Zapowiedział też, że coś bardzo ciekawego zdarzy się na grudniowym koncercie. Przyznam, że słuchałem tego wszystkiego z zapartym tchem. A choć nie jestem wielbicielem talentu Kasi Kowalskiej, to jednak z pewnością zasiądę "przed odbiornikiem" w niedzielę wieczorem. :)
Pozdrawiam

Astro_

"Przy całej swej złudności, znoju i rozwianych marzeniach jest to piękny świat..."
Astronom_

Postprzez maro86 » So, 06 lis 2010, 01:26

Założę się, że Kasia zaśpiewa w grudniu.
Obrazek
jestem cenzorem wrogich sił... układu sił...
maro86
Administrator

Postprzez adamDD » So, 06 lis 2010, 22:57

No to Poranna wiadomość poleciała w tym tygodniu 2 raz, bo we wtorek Niedźwiedź z Baronem we wtorek przed 12 też puścili ten kawałek i się zachwycali...

Ja Kowalskiej delikatnie mówiąc nie cierpię, a jej pierwsza płyta to jedyna rzecz którą Grzegorz wyprodukował i której nie lubię (może 2 razy słuchałem i umierałem)...
No ale w niedzielę z ciekawości posłucham. No a grudniowa Kasia Kowalska w Od Nowie to naturalna kolej rzeczy.

P.S. Przedostatnią Offensywę zaraz po 1500 liście Stelmi zaczął Białą flagą a skończył Kombinatem...
adamDD

Postprzez naty » N, 07 lis 2010, 01:06

Zróbmy to, zróbmy to teraz !!!
naty

Następna strona

Powrót do Koncerty specjalne pamięci Grzegorza Ciechowskiego