Koncert pamięci GC A.D. 2010

Re: Koncert pamięci GC A.D. 2010

Postprzez republikanin1990 » N, 19 gru 2010, 19:32

Dwa komentarze pochodzące z profilu Czesława na facebook'u dotyczące wczorajszego występu:

Po linie idziesz sam ! Dziękuje wszystkim za i przeciw. To był wieczór pełen emocji, stresu, nie potrzebnych dotyków od tych co nie potrzebne kompleksy mają, tak i jak moje się natleniły. Ciechowski na zawsze ! Teraz kumam.

TORUŃ ! Dla tych co krzyczeli REPUBLIKA, REPUBLIKA zanim fantastyczne PARIS TETRIS jeszcze opuścili scenę, zanim zagrali swój ostatni kawałek na wczorajszym koncercie poświęconym CIECHOWSKIEMU. Czyż nie pamiętacie co on wam śpiewał ? Kim wy jesteście żeby tak bredzić ? Wszyscy czekają żebyś spadł, wędrujesz po to żeby ...spaść balansujesz po to żeby spaść, ta cisza jest dla ciebie ! A wieczór był piękny !
http://www.youtube.com/watch?v=AOPkoNZf4gw
Tym większa zbiera mnie ochota śmiać się z głupoty tych, którzy sądzą, że dzięki swej obecnej władzy potrafią stłumić także następnych wieków pamięć.
Tacyt
republikanin1990

Postprzez AnulaTn » N, 19 gru 2010, 19:51

AnulaTn

Postprzez SYGRYDA » N, 19 gru 2010, 20:13

Iwaka_ napisał(a):5. Przerywniki - standardowo archiwalne materiały video na telebimie

Droga Iw! :) Poproszę o garść wyczerpujących informacji na temat pokazanych archiwaliów.
SYGRYDA
Administrator

Postprzez maciej4400 » N, 19 gru 2010, 22:03

Co do tych przerywników - cóż ..., nie widziałem nic świeżego z szafy tylko same najbardziej ograne archiwalia
maciej4400

Postprzez SYGRYDA » N, 19 gru 2010, 22:12

Rozumiem... Ale Maćku, może jednak jakieś bliższe szczegóły? Co konkretnie obejrzeliście?
SYGRYDA
Administrator

Postprzez republikanin1990 » N, 19 gru 2010, 22:29

To były fragmenty występów Republiki bądź Obywatel G.C. w Opolu i Sopocie, od festiwalu opolskiego w 1983 roku zaczynając a kończąc na tymże festiwalu z 2001 roku.
Tym większa zbiera mnie ochota śmiać się z głupoty tych, którzy sądzą, że dzięki swej obecnej władzy potrafią stłumić także następnych wieków pamięć.
Tacyt
republikanin1990

Postprzez olinek » Pn, 20 gru 2010, 18:57

olinek

Postprzez republikanin1990 » Pn, 20 gru 2010, 22:17

Tacyt
republikanin1990

Postprzez naty » Pn, 20 gru 2010, 23:00

:?
Chyba najbardziej z tego podoba mi się komentarz do artykułu :P
Zróbmy to, zróbmy to teraz !!!
naty

Postprzez JJka » Pn, 20 gru 2010, 23:02

widzę, że tradycja wpisywania się na forum po koncertowo-po zlotowo powili zanika...
tylko Iwcia twardo ją tylko trzyma, a także KasiaTM.... więc i ja do Nich dołącze dopisując się do Ich wypowiedzi...

Frekwencja... faktycznie... było nas rekordowo...
w pewnym momencie (jeszcze przed rozpoczęciem koncertu),... w naliczaniu doszłam do 40-kilku... a potem się zgubiłam ;) :)
Dyplomatycznie Iwcia napisała "o tych od dawna znanych" ;))), ale pojawili się również "nowi" twarzą... np leszek z gliwic ;) - ... tak włąśnie powinno być..., że dopiero co poznajemy, a już zostaje na noc ;) :) :)
do wymienionych przez Iwcie dopisuje: Elikone, Inconnu, Leszka, AnuleSz, Kolotoma oraz Gabrysia, Deema i Grzesia z Oksywia, o których zupełnie zapomniała ;)
aaaaa... nie zapomnijmy, że wielu z nas przybywa z "osobami towarzyszącymi" i innymi "kumplami" ;) z czego robi nas się zdecydowanie więcej :)))
pozdrawiam wszystkich kumpli z podwórka, z pracy, koleżanek, oraz kuzynek i szwagrów ;) :) :)

Pogoda - super!
Wisła płynąca krą... Super!
Toruń zimą wygląda cudnie!
a zwiedzanie go ośnieżonym, w trakcie kilkunastu stopni mrozu - bezcenne ;)
zwłaszcza w doborowym towarzystwie!! ;)

Koncert...
hmmm... :/
stawiłam się na dolnej sali w OdNowie... punktualnie o 20.00 ...tak jak zawsze co roku...
4rząd środek ... prawie pod sceną.. doborowe towarzystwo obok... ;)
ale po godzinie... udałam się do baru :/ :geek: :geek:
teraz chyba już wiem dlaczego tak niewiele osób wypowiedziało się dotychczas na temat tego konceru... ://
po jakimś czasie wróciłam spowrotem...
Czesław śpiewał.. i Gaba Kulka...
włściwie ..."średnio na jeża"... czegoś mi brakowało ... :/
na marginesie: przeczytałam wpisy obu powyżej wymienionych wykonawców na FB... i nie chce mi się komentować ;/
choć miałam straszną ochotę tam coś "dopisać" ;/
Znowu bar... i rozmowy przy nim z przyjaciółmi...
Dopiero Kasia Kowalska przywróciła mnie do życia~! :)))
To był jedyny koncert grudniowy, w czasie którego aż tyle czasu spędziłam przy barze!!!!!!!! ;)
to koniecznie trzeba zmienić!! ;)

co do skandowania "Republika, Republika" w trakcie konceru.. znaleźli się tacy "artyści" co to potraktowali jako obrazę :(
sic! to chyba nie o to biega!!
.. ale o innych tekstach skierowanych na scenę... to już nie wypowiadam się :?

Przerywniki, czyli filmiki z telebimów...
dla "starych wyjadaczy"... nic nowego... ale miło się to oglądało.

Organizacja ogólna w OdNowie... lepiej niz w zeszłym roku!
bo po tym jak w zeszłym roku, byłam "problemem zablokowania kasy na 10min", teraz dopracowano ten problem... ;)
ba! byłam 5 osobą która weszłą do klubu :)
choć nie obyło się bez małych "zgrzytów"... typu: dzwoni się.. pyta... mówią "tak"... a po przybyciu po 15 min na miejsce mówią "nie"... :(
rozumię że jest chęć "zarobienia"... ale po cholere kosztem wprowadzania w błąd innych :/ i utraty cennego czasu innych oraz kosztów taksówki :(

Stelka na scenie z flagą od Maro... uroczy ;)
Maro... zmieniamy drzewiec flagi na coś NIE czerwonego! ;)

Plakat koncertowy - do przetrawienia ;)
natomiast T-Shirt.... eh... :/
kupiłam, ale nie mam zamiaru wyjmować go nawet z folii.... właściwie było mi nawet bez różnicy jaki rozmiar kupuje.. :/ bo i tak pozostanie w szafce :)

z prywat:
dziekuje:
Wszystkim za spotkanie!! (co prawda ostatnio spotykamy się już dzień wcześniej przed koncertem... ale ciągle jest mało na "pogaduchy"!! dlatego wydaje mi się, że i tydzień byłby nam mało :))) )
Akrakowi, Małgosi, Kasi_TM, Astro za wspólną podróż "tam", oczywiście z przygodami ;) (pozdrawiamy pana kierowcę autobusu i pana konduktora w pociągu ;) )
Buni... za "rozmowy kontrolowane" na Centralnym ;)
Ekipie zebranej na Powązkach przy grobie Grzegorza..
Amadeuszowi, Alkowi, Maćkowi, Zgadze, Krizzowi, Madzi, Sławkowi i powyżej wymienionym, za niesamowicie wspólnie odśpiewaną "Moją krew" w sobote o 4 nad ranem już w Toruniu ;)
wspólne spacery po starówce toruńskiej...
Naty, Marcie, Leszkowi (i powyższym ;) ) za wspólne grzanie się przy "grzańcu" ;)
Anuli ... ;) :) :)
Ekipie z pokoju hotelowego... (niewiarygodne ile osób może "przebytować" pokój 3osobowy! :) ) (Kasia... śniadanie powinien Ci przynieść do łóżka jakiś mężczyzna a nie ja! ;) )
Anty, Iwace, Rutgerowi, EB, Grzesiowi z Oksywia.. (i powyżsi) za "wspólny obiadek"
Markowi, Karolinie za niespodziewane pojawienie się... i "wesołe rozmowy" w hotelu ;)
Alinie i Sowie z Gosią &co. za wspólne śniadanie... i za tolerancję głośnych "porannych" rozmów przez ścianę w hotelu ;)
Inconnu... & co .. za wesoły powrót ;))
Zgadze, za cudowne "obudzenie się" w południe w niedzielę i Króliczka ;)

oraz wszystkim spotkanym na miejscu w OdNowie!!

i... i do zobaczenia jak najszybciej!!
Ostatnio edytowano Wt, 21 gru 2010, 21:03 przez JJka, łącznie edytowano 1 raz
JJka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Koncerty specjalne pamięci Grzegorza Ciechowskiego